Modelky na Celebrity Planet

Náhodně jsme vybrali...

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se narodila se 28. dubna 1985, jejím otcem je reklamní režisér Jiří Hanych, matkou známá herečka Veronika Žilková. Jako druhou mámu bere svou babičku, která se o ni velmi často starala, protože ji Veronika Žilková měla ještě na škole. Babička ji také přivedla k víře v Boha. Agáta Hanychová ale do kostela nechodí, raději se snaží pomáhat lidem.

Petra Němcová

Petra Němcová, 178 cm vysoká brunetka a světová topmodelka pochází z hornického města Karviná, kde se 24. června 1979 narodila v rodině zedníka a učitelky. Má sestru Olgu, se kterou nyní spolupracuje na svých charitativních projektech.

Andrea Verešová

Úspěšná modelka Andrea Verešová se narodila 28. června 1980 ve slovenské Žilině. Má o 5 let starší sestru Alexandru. Její matka je právnička a otec profesor na univerzitě. Andrea Verešová vystudovala francouzské lyceum, hovoří několika jazyky. Profesně jde ve stopách své matky, studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

Vyhledávání

O Celebrity Planet

Přinášíme vám životy celebrit. Přehledné, zajímavé a plné informací. Pokud vám tu nějaká celebrita chybí nebo byste rádi uveřejnili vlastní životopis známé osobnosti, napište nám.

Nejnovější celebrity

Podpořte nás

Líbí se vám náš web o celebritách? Nebo chcete vyměnit odkaz?
Podpořte nás!

RSS kanál