Modelky na Celebrity Planet

Náhodně jsme vybrali...

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se narodila se 28. dubna 1985, jejím otcem je reklamní režisér Jiří Hanych, matkou známá herečka Veronika Žilková. Jako druhou mámu bere svou babičku, která se o ni velmi často starala, protože ji Veronika Žilková měla ještě na škole. Babička ji také přivedla k víře v Boha. Agáta Hanychová ale do kostela nechodí, raději se snaží pomáhat lidem.

Carmen Electra

Carmen Electra, vlastním jménem Tara Leigh Patrick, se narodila 20. dubna 1972 v městečku White Oak, v Ohiu. Její matka Patricia, pěvkyně, zemřela na nádor mozku v roce 1998. Otec, Harry Patrick, byl estrádní bavič a kytarista. Měla starší sestru, Debie, která ale zemřela na infarkt, také v roce 1998.

Diana Kobzanová

Diana Kobzanová se narodila 24. března 1982 a své dětství prožila v městečku Roudná u Turnova. Vzhledem k původu svých rodičů může využít výhod trojího státního občanství – amerického, německého a českého.

Vyhledávání

O Celebrity Planet

Přinášíme vám životy celebrit. Přehledné, zajímavé a plné informací. Pokud vám tu nějaká celebrita chybí nebo byste rádi uveřejnili vlastní životopis známé osobnosti, napište nám.

Nejnovější celebrity

Podpořte nás

Líbí se vám náš web o celebritách? Nebo chcete vyměnit odkaz?
Podpořte nás!

RSS kanál