Modelky na Celebrity Planet

Náhodně jsme vybrali...

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se narodila se 28. dubna 1985, jejím otcem je reklamní režisér Jiří Hanych, matkou známá herečka Veronika Žilková. Jako druhou mámu bere svou babičku, která se o ni velmi často starala, protože ji Veronika Žilková měla ještě na škole. Babička ji také přivedla k víře v Boha. Agáta Hanychová ale do kostela nechodí, raději se snaží pomáhat lidem.

Diana Kobzanová

Diana Kobzanová se narodila 24. března 1982 a své dětství prožila v městečku Roudná u Turnova. Vzhledem k původu svých rodičů může využít výhod trojího státního občanství – amerického, německého a českého.

Anna Nicole Smith

Anna Nicole Smith, vlastním jménem Vickie Lynn Marshall, se narodila 28. listopadu 1967 v Houstonu (USA). Proslavila se jako modelka a herečka. Mnozí ji považují za sex symbol. Byla vychována svou matkou a tetou. Její otec opustil rodinu, ještě když byla Anna Nicole velmi malá. Studovala střední školu, kterou však nedokončila. Poprvé se vdala již ve svých 17 letech. Jako mladá dívka se Anna Nicole Smith živila jako číšnice, tanečnice nebo prodavačka.

Vyhledávání

O Celebrity Planet

Přinášíme vám životy celebrit. Přehledné, zajímavé a plné informací. Pokud vám tu nějaká celebrita chybí nebo byste rádi uveřejnili vlastní životopis známé osobnosti, napište nám.

Nejnovější celebrity

Podpořte nás

Líbí se vám náš web o celebritách? Nebo chcete vyměnit odkaz?
Podpořte nás!

RSS kanál